به وبسایت کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر افشین یزدی خوش آمدید

  • 09300884043
  • 081-38224645

رادیولوژی در کلینیک رستا

کلینیک رستا و خدمات رادیولوژی همدان

  • رادیولوژی دیجیتال، رنگی و تخصصی
  • رادیوگرافی‌های رنگی سیستم گوارشی
  • رادیوگرافی‌های کلیه، مثانه و مجاری ادراری
  • عکس برداری رنگی رحم و لوله‌های رحمی (هیستروسالپنگوگرافی)
  • رادیولوژی تخصصی فول اسپاین، تریجوینت و ...
رادیولوژی و تصویربرداری در کلینیک رستا

مرکز رادیولوژی در همدان

یکی از ابزارهای پزشکان متخصص برای تشخیص دقیق‌تر بیماری‌ها استفاده از انواع رادیوگرافی‌هاست که به کمک مراکز رادیولوژی انجام می‌شود. اگر در جستجوی بهترین رادیولوژی در همدان هستید، لازم است به چند نکته مهم توجه بفرمایید. داشتن دستگاه‌های جدید و مدرن و پذیرش بیماران با دفترچه بیمه‌های مختلف از مهم‌ترین عواملی هستند که هر مرکز رادیولوژی در همدان باید دارا باشد.

علاوه براین، دانش و مهارت متخصص رادیولوژی که قرار است تصویربرداری از بدن شما را انجام دهد از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین انجام امور رادیولوژی خود را از بین متخصصین تصویربرداری (رادیولوژی) در همدان به بهترین آنها بسپارید.داشتن یک تصویر دقیق با وضوح بالا از اندام‌های داخلی بدن، کار پزشک متخصص شما را در تشخیص مشکل بسیار راحت خواهد کرد.

در مراکز رادیولوژی انواع رادیوگرافی دیجیتال، رنگی و ساده انجام می‌شود. عکس‌ رنگی از سیستم گوارش و یا تصویر واضحی از ستون فقرات و استخوان‌ها و حتی تصاویر رادیوگرافی از رحم، کلیه‌ها و مثانه، درک پزشک به آنچه در درون بدن شما اتفاق افتاده است را میسر می‌کند. از این رو باید نسبت به انتخاب رادیولوژیست خود دقت نمایید.

کلینیک رستا یکی از بهترین مراکز رادیولوژی همدان مجهز به تکنولوژی روز دنیا است که با مدیریت دکتر افشین یزدی، از نفرات برتر رشته رادیولوژی دانشگاه تهران، نیاز شما به انواع خدمات رادیولوژی دیجیتال، رنگی و تخصصی را برآورده ساخته است. این مرکز با بیمه‌های پایه و بسیاری از بیمه‌های تکمیلی طرف قرارداد بوده و باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های رادیوگرافی شما خواهد شد.

کلینیک سونوگرافی و رادیولوژی رستا همدان